372 Kombinationsmöbel Trä 1900-tal
Avlastningsbord / barskåp tillverkat i mörkbetsat trä
Avlastningshylla under bordsskiva samt skåp med lucka och bakomliggande hyllplan
Höjd: 70 cm
Mått bordsskiva: 43 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
---------------------------
Combination furniture Wood 20th century
Side table / bar cabinet made of dark stained wood
Shelf under table top and cabinet with door and underlying shelf
Height: 70 cm
Tabletop dimensions: 43 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
Opening hours
Monday: Closed
Tuesday: 10:00-19:00
Wednesday: 10.00-17.00
Thursday: 10:00-17:00
Friday: 10:00-17:00
Saturday: 12:00-15:00
Sunday: Closed
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.