4 Thomas Christenson Olja på duk
Thomas Christenson Olja på duk
Konstnär född: 1958
Komposition med häst.
Monogramsignerad: TC
Mått på duk: 116 x 89 cm
Mått inklusive ram: 119 x 92 cm
Thomas Christenson Oil on canvas
Artist born: 1958
Composition with horse.
Monogram signed: TC
Dimensions of canvas: 116 x 89 cm
Dimensions including frame: 119 x 92 cm
Condition report: No comments
Värdering | 8 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |