6 Olle Blomberg 1909-1996 Olja på Duk
"Edinburgh" Signerad: Olle Blomberg Daterad: 1968 Mått på duk: 95 x 38 cm Mått med ram: 108 x 51 cm
Olle Blomberg 1909-1996 Oil on Canvas "Edinburgh" Signed: Olle Blomberg Dated: 1968 Dimensions of canvas: 95 x 38 cm Dimensions with frame: 108 x 51 cm Condition: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |