5 Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Olja på duk

3899a_8dc773217ac2688_med.jpeg
  • 3899a_8dc773217ac2688_sm.jpeg
  • 3899b_8dc773219075191_sm.jpeg
  • 3899c_8dc77321a2454ae_sm.jpeg
  • 3899d_8dc77321b50a7d7_sm.jpeg

Abstrakt komposition.

Signerad: XII

Daterad: 1980

Mått på duk: 46 x 38 cm

Mått med ram: 55 x 47 cm

Konditionsrapport: Personlig dedikation, inga övriga anmärkningar

Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas

Abstract composition.

Signed: XII

Dated: 1980

Dimensions of canvas: 46 x 38 cm

Dimensions with frame: 55 x 47 cm

Condition report: Personal dedication, no other remarks

    Värdering5 000 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer