2 Linnea Jonsson 1910-1999 Olja på Duk

1641a_8dc314e79417f5a_med.jpeg
  • 1641a_8dc314e79417f5a_sm.jpeg
  • 1641b_8dc314e798e19df_sm.jpeg
  • 1641c_8dc314e79c8ba6e_sm.jpeg

"Från Klockarnäs i Dalarna, Jag har sett en bild i TV, När "Jularbo Kalle" skulle spela på en dans där en sommarkväll." Signerad: Linnea Jonsson Mått på duk: 39 x 32 cm Mått med ram: 47 x 40 cm

Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on canvas "From Klockarnäs, Dalarna, I have seen a picture on TV, When "Jularbo Kalle" was going to play on a dance there a summer night" Signed: Linnea Jonsson Dimensions of canvas: 39 x 32 cm Dimensions with frame: 47 x 40 cm Condition report: No remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer