5 Lars Lerin Akvarell på papper
"Hammarö"
Signerad: Lars Lerin
Mått på papper: 53 x 21 cm
"Hammaro"
Dimensions of paper: 53 x 21 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 40 000 - 50 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |