3 Lars Lerin Akvarell på papper
"Motiv från Arild, Höganäs kommun"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1985
Mått på papper: 23 x 12 cm
"Motif from Arild, Hoganas"
Dated: 1985
Dimensions of paper: 23 x 12 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 20 000 - 25 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |