45 Okänd konstnär Vas Glas 1900-tal

2898a_8dc54f2b62d8bf5_med.jpeg
  • 2898a_8dc54f2b62d8bf5_sm.jpeg
  • 2898b_8dc54f2b7810cdb_sm.jpeg
  • 2898c_8dc54f2b8c1cefe_sm.jpeg
  • 2898d_8dc54f2b9e8e1c1_sm.jpeg

Oidentifierad formgivare.

Vas tillverkad i klar glasmassa med mörk vriden dekor.

Till synes osignerad.

Höjd: 21 cm.

Diameter: 17 cm.

Unknown artist Vase Glass 20th-Century

Vase made of clear glass mass with dark twisted decoration.

Apparently unsigned.

Height: 21 cm.

Diameter: 17 cm.

Condition report: No remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer