42 Jan-Erik Ritzman Vas Ariel 1900-tal
Vas tillverkad i arielteknik i svart och klart glas.
Signerad: JE Ritzman Transjö
Konditionsrapport: Mindre åldersrelaterat slitage.
Jan-Erik Ritzman Vase Ariel 20th-century
Vase made in ariel technique in black and clear glass.
Signed: JE Ritzman Transjö
Condition report: Minor age-related wear.
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |