16 Bertil Vallien Skulptur Båt Kosta Boda 2000-tal
Bertil Vallien född 1938
Glasskulptur i form av en båt
Signerad: Kosta Boda B.Vallien 005821-95
Längd på båt: 17 cm
Bertil Vallien Sculpture Boat Kosta Boda from the 21th century
Bertil Vallien born 1938
Glass sculpture in the shape of a boat
Signed: Kosta Boda B.Vallien 005821-95
Length on boat: 17 cm
Conditionalt: No remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |