30 Lars Pirak 1932-2008 Olja på pannå
Motiv av ren i fjällmiljö
Signerad: Lars Pirak
Mått på pannå: 15 x 14,5 cm
Mått inkl ram: 20 x 20 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on panel
Motif of reindeer in a mountain environment
Signed: Lars Pirak
Dimensions of panel: 15 x 14.5 cm
Dimensions including frame: 20 x 20 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |