72 Lars Pirak 1932-2008 Akvarell på papper
Ren & hund i fjälllandskap.
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 23,5 x 17,5 cm
Mått inklusive ram: 43 x 36 cm
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Reindeer & dog in a mountain landscape.
Signed: Lars Pirak
Image area dimensions: 23.5 x 17.5 cm
Dimensions including frame: 43 x 36 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |