494 Ingegerd Råman Cognacskupor 2000-tal (7 st)
Konstnär född: 1943
Cognacsglas med guldfärgad dekor.
Formgivna av Ingegerd Råman för Skruf, Märkta med etikett.
Medföljer 3 originalkartonger.
Höjd: 7,5 cm
Ingegerd Råman Cognac bowls from the 21th century (7 pcs.)
Artist born: 1943
Cognac glass with golden decoration.
Designed by Ingegerd Råman for Skruf, Marked with label.
Comes with 3 original boxes.
Height: 7.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |