4 Gunnar Hållander 1915-1980 Olja på duk
"Grått stilleben"
Signerad: GHållander
Daterad: 1963
Mått på duk: 93 x 60 cm
Mått inklusive ram: 109 x 78 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on canvas
"Grey Still Life"
Signed: GHålander
Dated: 1966
Dimensions of canvas: 93 x 60 cm
Dimensions including frame: 109 x 78 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |