6 Barbro K Poggats Akryl på duk
Konstnär född: 1965
"Doaivu/ Hopp"
Signerad: BK Poggats
Daterad: 2002
Mått på duk: 100 x 68 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Barbro K Poggats Acrylic on canvas
"Doaivu/ Hopp"
Artist born: 1965
Composition with reindeer.
Signed: BK Poggats
Dated: 2002
Dimensions of canvas: 100 x 68 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |